MÍSTNÍ KNIHOVNA LIPTÁL

26.9.2018 Nově k zapůjčení namluvená CD:

- Kristýnčina pavučinka (pohádky, čte Hana Maciuchová)

- Rumcajsova loupežnická knížka (pohádka, čte Vojtěch Kotek)

- Kouzelný měsíc (pohádka, čte Jiří Lábus)

- Hlava 22, Joseph Heller (čte Vladimír Hauser)

- Umrlčí cesta, Peter May (čte Jiří Dvořák)

- Nejlepší pro všechny, Petra Soukupová (čte Jan Cina, Milena Steinmasslová, Martina Krátká)

- Shakespeare (čte Martin Stránský, Milena Steinmasslová, Igor Bareš, Jana Stryková a další

- Sova, Samuel Bjork (čte Petra Špalková)

- Krotitel, Camilla Lackberg (čte Sylva Talpová)

- Kdo zabil Smíška? Petra Soukupová (čte Martha Issová)

- Pravda o mém muži, Halina Pavlovská (čte Halina Pavlovská)

2.5.2018 - K zapůjčení máme 6 nových deskových her:

- Velbloudí dostihy na cestách

- Neobvyklí podezřelí

- Ominoes: Kostky bohů

- Ostrov Skye

- Costa Rica

- X bere

7.3.2018 - V záložce KATALOG najdete návod, jak se podívat do svého čtenářského konta v naší knihovně a zjistit, jaké knihy máte vypůjčeny.

5.3.2018 - První číslo časopisu TVOŘIVÝ AMOS a UŽ VÍŠ PROČ?

21.2.2018 - byl přivezen nový lednový - fialový - výpůjční knižní soubor čítající 129 knih. Dále máme k zapůjčení 14 kusů namluvených CD - pohádky, detektivky, romány, scénky...

19.1.2018 - do knihovny jsme dostali darem cca 20 knih od autorů, které rádi čtete: B. B. Bradford, Sandra Brown, Sidney Sheldon, James Patterson a další. Za knížky moc děkujeme paní Nikole Řezáčové.

2.11.2017 - podzimní knižní novinky čítají 49 knih pro děti i dospělé. Několik obálek nových knih najdete v záložce NOVINKY. Dále v záložce VÝMĚNNÉ SOUBORY naleznete ke stažení seznamy knih ze všech tří výměnných knižních souborů.

7.9.2017 - V knihovně máme nyní k dispozici cca dvacet "novinek" - romány a detektivky a několik knížek pro mládež - za tyto dary moc děkujeme paní Ivetě Škrabánkové. Jedná se např. o knihy od Agathy Christie - čtyři detektivky, které jsme dosud ve fondu neměli, dále román od Joy Fielding Dej mamce pusu, od Johna Greena Papírová města a Hledání Aljašky (kniha značená zlatou plackou Bestseller), od Jonase Jonassena Analfabetka, která uměla počítat, dvě knížky ze série Hunger Games, od Karla Cubecy Zlatá skrýš,  od Davida Gutersona Sníh padá na cedry,  od stephena Kinga CUJO, od Jana Hnízdila Mým marodům - jak vyrobit pacienta a další.

1.9.2017 - v knihovně máme k dispozici cca 10 "novinek" - knížek pro malé školáky (první čtení, říkanky atd.) - za knížky moc děkujeme paní Pavle Geržové.